O NÁS

K

Kdo jsme?

Stavební činnost existuje od roku 1995, kdy můj otec začal podnikat jako fyzická osoba . Hlavní činností byly zednická práce, posléze stavby domů na klíč a veškeré rekonstrukce domů.

V roce 1997 jsme vymysleli nový pracovní záměr a to výstavbu roubenek. Protože máme sídlo v krásné šumavské krajině, je naším přáním skloubit stavbu se vzhledem krajiny. Tyto stavby patřily od nepaměti ke koloritu horských krajin. Jejich nespornou výhodou je i to, že na jejich stavbu se používá dřevo, což je ekologický a obnovitelný stavební materiál. Ještě do dneška se u nás ve Stachách zachovalo několik roubenek, které jsou památkově chráněny, a které jsou vlastně prvním osídlením z 19.století.

Jsme schopni vyrobit i atypické stavby a naším cílem je vždy vyhovět přání zákazníka. Je to dům, který vydrží nejen pro jednu generaci.

V roce 2006 začala naše firma s truhlářskou a tesařskou výrobou jako přidružená k výrobě a výstavbě roubenek.

V roce 2015 jsme zakoupili k 20, výročí naší firmy smykový nakladač BOBCAT S130. Proto také provádíme zemní a menší výkopové práce s podkopem. K nakladači máme také vidle a štípač palivového dřeva.

Od roku 2016 máme v sídle společnosti otevřený obchod s potřebami pro truhláře a tesaře, kde vedeme skladem hlavně spojovací materiál a potřebné řezivo.

Dále v roce 2018 naše společnost koupila stavební jeřáb od firmy EDILGRU aby se naše práce na stavbách zrychlila. Tento jeřáb je možno pronajmout.

Zajímá Vás jak to celé probíhá?

Stavba domu od objednání až po hotový dům.

Proč stavět s námi?

1

Cenově dostupné

U našich typových dřevostaveb vždy naleznete celkovou cenu na klíč (od zemních prací po střešní krytinu)

2

Garance ceny

Cena, která je dána při podpisu smlouvy je fixní. Pokud si sami nebudete přát dodatečné úpravy.

3

Široký výběr

Máme mnoho typových projektů, u kterých si můžete sami poskládat stěny interierů.

4

Úspora energie

Naše dřevostavby mají nadstandardní izolační vlastnosti oproti zděným stavbám, proto dům vytopí mnohem rychleji.

5

3 měsíce k bydlení

Maximální délka stavby typového nebo jiného domečku jsou max. 3 měsíce ať už je sníh nebo zima.

!

Sestavte si sami

Nabízíme i několik stavebnic dřevostaveb, u kterých můžete začít sami s výstavbou. Vybetonujeme základovou desku a dovezeme připravený materiál s výkresy. Zbytek je na Vás.